InstaQuote

iOS için Resme Yazı Ekleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.4 MB
  • Version 1.6.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Red Cactus LLC
Fotoğraflarınıza yazı ekleyerek duygu ve düşüncelerinizi çok daha net ifade edeceğiniz, düzenlediğiniz fotoğraflarınızı popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'da paylaşmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iOS için resme yazı eklem

Fotoğraflarınıza yazı ekleyerek duygu ve düşüncelerinizi çok daha net ifade edeceğiniz, düzenlediğiniz fotoğraflarınızı popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'da paylaşmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iOS için resme yazı ekleme uygulamasıdır.

Duygu ve düşüncelerinizi yansıtmanın eğlenceli yolu olan InstaQuote uygulaması sayesinde dilerseniz eğlenceli, dilerseniz, sitemli daha bir çok duygu ve düşüncelerinizi fotoğraflarınıza yazı ekleyerek yansıtabilirsiniz. Dilerseniz özlü sözler de ekleyebilirsiniz. Her şey sizin elinizde.

Özellikle sosyal paylaşım sitesinde sıklıkla fotoğraf paylaşan kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama ile yazı eklediğiniz fotoğraflarınızı popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde kategorilere ayrılmış 1000'den fazla kısa söz yer alıyor. Kullanıcılara çeşitli düzenleme seçenekleri sunan InstaQuote ile yazılarınızın tipi, stili, boyutu, rengi ve konumunu ayarlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
InstaQuote indir